• Ürün Kodu :U0069
 • Ürün Adı :Prefabrik Klima Kanalı Alüminyum
 • Ürün Grubu : Tesisat Yalıtımı
 • Ürün Markası : İzocam
 • Açıklama: Bir yüzü alüminyum folyo, diğer yüzü siyah camtülü veya iki yüzü alüminyum folyo kaplı camyünü levha olup havalandırma ve klima kanallarına ihtiyaç duyulan tüm yapılarda kullanılır. Titreşimleri yutma özelliği ile tesisatın sessiz çalışması istenilen binalarda ve yanmaz oluşu sayesinde yangın güvenliği bakımından çok katlı binalarda kullanılır.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Prefabrik Klima Kanalı Alüminyum

  Bir yüzü alüminyum folyo, diğer yüzü siyah camtülü veya iki yüzü alüminyum folyo kaplı camyünü levha olup havalandırma ve klima kanallarına ihtiyaç duyulan tüm yapılarda kullanılır. Titreşimleri yutma özelliği ile tesisatın sessiz çalışması istenilen binalarda ve yanmaz oluşu sayesinde yangın güvenliği bakımından çok katlı binalarda kullanılır.

  Kullanım Alanları

  Prefabrik Klima Kanalı, şantiyede kolayca yapılabilen bir uygulamadır. Levhalar yapılacak kanatların boyutlarına göre kesilmek üzere işaretlenir. İşaretler üzerinden özel aletlerle kesilerek katlama olukları açılır. Bu oluklardan katlanarak kanal formuna getirilir. Birleşme noktaları zımbalandıktan sonra bantlanarak ek yerleri kapatılır. İmal edilen kanallar yerde birleştirilip, üzerine menfezleri monte edilerek, bir eleman vasıtasıyla yerine asılır. Askı sistemi olarak mevcut tüm sistemler ve tüm aksesuarlar kullanılabilir. Prefabrik Klima Kanalı, dış ortam bağıl neminin %95’lere ulaştığı yerlerde kullanılmamalı. Levhanın kullanıldığı sistemlerde azami hava hızı 12 m/sn, azami iç basınç 51 mmSS, azami kenar uzunluğu 2,4 m olmalıdır.

  İlgili Ürünler