• Ürün Kodu :U0107
 • Ürün Adı :İzocamflex Split
 • Ürün Grubu : Tesisat Yalıtımı
 • Ürün Markası : İzocam
 • Açıklama: Soğutma ve split sistemlerinde kullanılmak üzere üretilen, elastomerik kauçuk esaslı, kapalı gözenekli düzgün hücre yapısına sahip boru şeklinde yalıtım malzemesidir.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  İzocamflex Split

  Soğutma ve split sistemlerinde kullanılmak üzere üretilen, elastomerik kauçuk esaslı, kapalı gözenekli düzgün hücre yapısına sahip boru şeklinde yalıtım malzemesidir.

  Kullanım Alanları

  Soğutma ve split sistemlerinde boru hatlarının dış yüzeylerinde ısı yalıtımı ve yoğuşma kontrolü amacıyla uygulanır. Yalıtım yapılacak boru ile kauçuk iç yüzeyi tam oturmalı, arada boşluk kalmamalıdır. Ek yerleri sızdırmazlığı sağlayacak şekilde yapıştırılmalıdır. Uygulama delinmeye ve yırtılmaya karşı korunmalıdır. İzocamflex-Split kutu içerisine kesilmeden tek parça halinde yerleştirilmektedir. Kutu üzerinde bulunan açıklıktan malzeme çekilerek istenilen uzunlukta kesilebilir. Böylece kutu içinde kalan malzeme aynı şekilde hiçbir hasar görmeden bir sonraki kullanıma kadar muhafaza edilir. Güneş ışığına maruz uygulamalarda, UV etkisine karşı mutlaka koruyucu ceket veya koruyucu boya kullanılmalıdır. Açık hava uygulamalarının 5 gün içerisinde kaplanması gerekmektedir.

  İlgili Ürünler