• Ürün Kodu :U0541
 • Ürün Adı :Bituline Maxima MG 40 M Mineralli
 • Ürün Grubu : Temel Yalıtımı
 • Ürün Markası : Onduline
 • Açıklama: Styrene Butadiene Styrene (SBS) katkılı modifiye bitümden üretilen elastomerik tip membran

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Bituline Maxima MG 40 M Mineralli

  Maxima Serisi Membranlar

  BITULINE Maxima 

  Styrene Butadiene Styrene (SBS) katkılı modifiye bitümden üretilen elastomerik tip membranlardır. Özel bir formülasyon sayesinde olağan dışı düşük sıcaklıklarda da esnek kalabilen BITULINE Maxima’lar, özellikle çok soğuk iklim bölgelerinde kullanılmak üzere geliştirilmişlerdir. Ayrıca bu grup membranlar, konstrüksiyon özellikleri nedeniyle sürekli esneyen, titreşen ve genleşen yapılar için olduğu kadar, basınçlı zemin suyuna karşı yapılan “BOHÇALAMA” TİPİ TEMEL YALITIMLARI İÇİN DE İDEALDİR.

  Su Geçirimsiz

  BITULINE membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. BITULINE sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.

  Yüksek Teknoloji

  BITULINE membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen  yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.

  Her Koşulda Güvenli

  Modifiye bitüm sayesinde yalıtım çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda da ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle BITULINE sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

  İlgili Ürünler