• Ürün Kodu :U0040
 • Ürün Adı :Yalı Camyünü
 • Ürün Grubu : Duvar Yalıtımı
 • Ürün Markası : İzocam
 • Açıklama: Kaplamasız camyünü levha olup yalı baskısı sistemlerinin subasman seviyesinin üzerindeki bölümlerinde ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla kullanılır.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Yalı Camyünü

  Kaplamasız camyünü levha olup yalı baskısı sistemlerinin subasman seviyesinin üzerindeki bölümlerinde ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla kullanılır.

  Kullanım Alanları

  Levhalar, yalı baskısı sisteminin taşıyıcı iskeletini oluşturan ahşap lataların veya plastik profillerin arasına yerleştirilir. Sistemin bütün parçaları doğru uygulandığında Yalı Camyünü levhaların üzerine herhangi bir yük (lata, yalı baskısı profilleri, rüzgar vb.) gelmez. Bu yüzden Yalı Camyünü levhaların profiller ile sabitlenmesine gerek duyulmayabilir. Bunun için yalı baskısı sistemin taşıyıcı iskeleti oluşturulurken, levha genişliğinden biraz daha dar yapılması durumunda camyünü levhalar sıkıştırma usulü ile sabitlenebilir. % 100 boyutsal kararlılık özellikleri sayesinde zaman içinde boyutsal olarak herhangi bir değişikliğe uğramayacak olan camyünü levhalar, bina ömrü boyunca ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği görevlerini yerine getirecektir. Ancak taşıyıcı iskeleti oluşturan lata ve profiller arasındaki mesafenin sabit tutulamama riski varsa dübel ile sabitleme yapılabilir.

  İlgili Ürünler