• Ürün Kodu :U0011
 • Ürün Adı :MasterX-Seed 100
 • Ürün Grubu : Beton Çözümleri
 • Ürün Markası : BASF
 • Açıklama: Çimento esaslı malzemeler için benzersiz priz hızlandırıcı-Crystal Speed Hardening™ (Kristal Hızında Sertleşme™) konseptinin temel parçasıdır.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  MasterX-Seed 100

  TANIMI
  MasterX-Seed® 100, (6-12 saatlik) erken yaşta çimentonun hidratasyon sürecini hızlandırmakamacıyla dizayn edilmiş, nanopartiküller içeren kristal tohumlarının düzenlenmiş süspansiyonudur. Benzersiz ve yenilikçi tohumlama teknolojisine dayanarak gerekli kalsiyum silikat hidrat kristallerinin büyümesi büyük oranda hızlandırılır. MasterX-Seed® 100, beton sertleşmesini düşük, normal ve hatta ısı kürü sıcaklıklarında kolaylaştırır. Geleneksel hızlandırma metodlarının aksine ve benzersiz çalışma biçimi sayesinde çimento tanelerinin arasında tohumların neredeyse engelsiz olarak kristal gelişimi nihai mikroyapı eşit veya geliştirilmiş özelliklerden yararlanırken, erken dayanım gelişimi hızlandırılır.

  Uygulama Alanları
  MasterX-Seed® 100, her çeşit beton için, özellikle de yüksek erken dayanım gelişiminin üretici için temel bir başarı unsuru olduğu yapısal prekast elemanları için optimize edilir.

  MasterX-Seed® 100, ısı ile kür metodlarına bir alternatiftir ve hidratasyonun güçlü bir şekilde desteklenmesi özellikle daha düşük klinker içeriği olan bağlayıcı madde kullanımına yardımcı olur.

  Ürün Dökümanları

  İlgili Ürünler